Komórki lokatorskie Kraków

Komórki lokatorskie – nowoczesne piwnice.

Wykonane z profili stalowych okolonych blachą giętą lub trapezową, komórki lokatorskie to nowoczesne konstrukcje o ogromnym potencjale, zarówno prywatnym, jak i przemysłowym. Komórki z powodzeniem zastępują bowiem wszelkiego rodzaju pomieszczenia gospodarcze, składy, piwnice, garaże, czy magazyny, czyli przestrzenie służące do przechowywania rozmaitych rzeczy. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy rozwijają swój biznes lub po prostu mieszkają na niewielkim metrażu.

Indywidualne potrzeby są priorytetem

Komórka lokatorska może być bez trudu dostosowana do preferencji poszczególnych klientów, ponieważ, obok gotowych konstrukcji, wykonujemy także pomieszczenia na wymiar, w zależności od wymagań terenu, czy powierzchni. Niektóre komórki są wzbogacone o przydatne gadżety i akcesoria ułatwiające komfortowe korzystanie, jak m.in. stojaki, półki, chwytaki bądź wieszaki (np. na rowery). W ten sposób łatwo również utrzymać porządek w pomieszczeniu.

Komfortowa eksploatacja

Innym istotnym walorem komórek lokatorskich jest ich proste montowanie, przenoszenie, demontowanie, czy przekształcanie. To zdecydowanie opcja na miarę człowieka XXI w. i zaawansowana forma organizowania własnej przestrzeni, by jak najlepiej nam służyła.

Oferowane komórki lokatorskie kierujemy do klientów z Krakowa oraz całego województwa małopolskiego. Współpracujemy z deweloperami na terenie całego kraju.

System KMN 001
komórki lokatorskie system KMB
System KMB 002