Komórki lokatorskie Łódź

 

Komórki lokatorskie dla architektury deweloperskiej oraz klientów indywidualnych

Nowoczesne budownictwo korzysta z funkcjonalnych rozwiązań i zaawansowanych myśli technicznych, które mają za zadanie uatrakcyjnić oraz usprawnić codzienne życie. Komórki lokatorskie to rodzaje konstrukcji wykorzystywanych szeroko w budownictwie przemysłowym oraz architekturze deweloperskiej. Ostatnimi czasy jest to również coraz bardziej popularna opcja dla klientów prywatnych.

Do czego służą stalowe konstrukcje lokatorskie?

Komórki lokatorskie to zorganizowany system wydzielania przestrzeni, zapewniającego odpowiedni stopień prywatności oraz odizolowania poszczególnych segmentów. Komórki znajdują zastosowanie m.in. w budynkach wielorodzinnych, wspólnych podpiwniczeniach, na parkingach podziemnych oraz w magazynach, a w praktyce, wszędzie tam, gdzie występuje konieczność bezpiecznego podzielenia większych powierzchni na samodzielne części. W komórkach można przechowywać właściwie wszystko- od niepsującej się żywności długoterminowej, poprzez przedmioty codziennego użytku i sprzęt domowy, aż po maszyny i pojazdy.

Zalety komórek

Komórka lokatorska to przede wszystkim tania i łatwa w utrzymaniu konstrukcja, odznaczająca się solidnym wykonaniem oraz trwałością. Zapewnia idealną szczelność, komfort eksploatacji oraz bezpieczeństwo przechowywania.

Oferujemy komórki lokatorskie dla klientów z Łodzi oraz całego województwa łódzkiego. Obsługujemy w tym zakresie deweloperów w całym kraju. 

System KMN 001
komórki lokatorskie system KMB
System KMB 002