Komórki lokatorskie Poznań

Dlaczego komórki lokatorskie?
Każdy z nas niezależnie jakim metrażem mieszkania lub domu dysponuje, miewa czasem problem związany z brakiem miejsca na wszystkie rzeczy i graty, których nie używa na co dzień lecz z jakiegoś powodu nie chce się ich pozbywać. Nie wszyscy mogą wykorzystać w tym celu strychy, pawlacze, piwnice, czy garaże. Nawet, jeżeli do lokalu przynależą dodatkowe pomieszczenia gospodarcze, to z różnych powodów, mogą być one niefunkcjonalne (np. słabe oświetlenie, nadmierna wilgoć, brak integralności z nieruchomością lub posesją). Komórki lokatorskie są rozwiązaniem tego problemu. 

Alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań

Nowoczesne budownictwo wykorzystuje bardzo innowacyjny i użyteczny system, który pozwoli wyeliminować dotychczasowe kłopoty. Komórki lokatorskie to niezwykle komfortowa forma przechowywania sprzętów oraz bibelotów. Oferujemy tanie i solidne metody wydzielania i organizowania przestrzeni zgodnie z dwoma systemami: KMN 001 i KMB 002.

2 w 1

Komórka lokatorska to trwałe i wytrzymałe rozwiązanie, które zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Jednocześnie konstrukcje są łatwe w montażu i lekkie, co ułatwia również transport w miejsce przeznaczenia.

Oferujemy 2 gotowe systemy komórek lokatorskich, a także produkujemy je na Państwa specjalne zamówienie. Obsługujemy klientów z Poznania i Wielkopolski, a także firmy deweloperskie z całego kraju. 

System KMN 001
komórki lokatorskie system KMB
System KMB 002