Komórki lokatorskie Warszawa

Komórki lokatorskie są doskonałym pomysłem na uporządkowanie przestrzeni w piwnicach budynków wielorodzinnych czy przemysłowych. Dają możliwość przechowywania rzeczy, które nie mieszczą się w mieszkaniach, apartamentach czy magazynach.

Czym jest komórka lokatorska?

Można powiedzieć, że to nowoczesna i ekonomiczna wersja schowków, składzików, garaży, czy piwnic, czyli pomieszczeń przeznaczonych do przechowywania sprzętów, przedmiotów oraz rodzinnych pamiątek, na które zabrakło miejsca w domu. Komórki są tanie w montażu i utrzymaniu, ponieważ wykorzystują proste materiały, jak blacha (w wersji giętej lub trapezowej). Zastosowane surowce mają dwojakie właściwości: przede wszystkim zapewniają łatwy transport, dzięki nieobciążającej wadze. Paradoksalnie są jednak wytrzymałe, ponieważ nie murszeją i nie są łatwopalne, jak np. konstrukcje drewniane.

Uniwersalność zastosowania

Nasze konstrukcje stalowe można z powodzeniem wykorzystywać, zarówno na gruncie prywatnym, jak i w zakrojonych na szerszą skalę celach przemysłowych. Komórki sprawdzają się świetnie niezależnie od warunków eksploatacyjnych.

Oferujemy 2 gotowe systemy komórek lokatorskich, a także produkujemy je na indywidualne zamówienie. Zapraszamy klientów z Warszawy i całego województwa Mazowieckiego. Współpracujemy z deweloperami z całego kraju. 

System KMN 001
komórki lokatorskie system KMB
System KMB 002