Komórki lokatorskie Wrocław

Nowoczesne zabudowy piwnic i magazynów

Każdy, kto poszukuje przestrzeni na rozmaite szpargały, powinien rozważyć tanią i funkcjonalną opcję, jaką stanowi komórka lokatorska. Jest to prosta, lecz użyteczna konstrukcja, która pomaga lepiej zorganizować codzienne życie osób prywatnych lub też kontrolować produkcję przedsiębiorstwa. W komórce można z powodzeniem przechowywać przetwory na zimę, sprzęt sezonowy, okazy kolekcjonerskie lub przedmioty związane z naszą pasją.

Dlaczego komórki lokatorskie są bezpieczne?

Komórki lokatorskie wykonywane są z blachy osadzonej na stalowych profilach, co zapewnia uzyskanie ergonomicznego kształtu, lekkiej i nieobciążającej konstrukcji oraz wyjątkowo odpornej kompozycji, której nie ima się czas oraz zmienne warunki eksploatacyjne. Komórka może zostać wystawiona na skrajne temperatury, nie jest łatwopalna, nie jest również podatna na wilgoć, czy próchnienie. Ponadto, posiada wytrzymałe i solidnie wykonane drzwi, które są optymalnym zabezpieczeniem nawet dla cennych eksponatów zgromadzonych w środku.

Elementy dodatkowe

Częścią wyposażenia komórki może być regał garażowy, specjalna półka lub uchwyt przeznaczony na sprzęt sportowy. To doskonałe rozwiązanie, służące uporządkowaniu przedmiotów i ochronie poszczególnych rzeczy przed niszczeniem. W uporządkowanej przestrzeni, gdzie każda rzecz ma swoje miejsce, nie trzeba też tracić czasu na poszukiwanie tego, co nam aktualnie potrzebne.

Ofertę na komórki lokatorskie kierujemy do klientów z Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Współpracujemy z deweloperami z całego kraju. Pragniemy wspólnie współtworzyć bezpieczne, estetyczne i trwałe przestrzenie do przechowywania.

System KMN 001
komórki lokatorskie system KMB
System KMB 002