O NAS

 

BG Technology to firma specjalizująca się od lat w kompleksowych usługach obróbki metali takich jak gięcie rur i profili, walcowanie, spawanie, toczenie, frezowanie, malowanie proszkowe czy gwintowanie. Jesteśmy też producentem odbojnic stalowych, detali z metalu, komórek lokatorskich, stojaków i stacji rowerowych oraz wielu innych produktów stalowych.

Nasza hala produkcyjna znajduje się w Bydgoszczy, na terenie parku przemysłowego. Współpracujemy z firmami w całej Polsce oraz z takich krajów jak Niemcy, Szwecja, Czechy czy Anglia. Naszymi kooperantami są przedsiębiorstwa produkcyjne z takich branż jak przemysł samochodowy, rowerowy, żeglarski, lotniczy, transportowy, meblarski czy rolniczy. W ramach produkcji komórek lokatorskich współpracujemy z deweloperami, projektantami oraz firmami budowlanymi z całego kraju.

Jesteśmy w stanie nie tylko zbudować dla Państwa cały system komórek lokatorskich, ale również je wyposażyć w niezbędne akcesoria oraz zabezpieczyć odbojnicami. Jesteśmy właścicielem marki Odbojnica.pl – czołowego producenta odbojnic w Polsce.

To co nas wyróżnia to przede wszystkim:

  • kompleksowa obsługa
  • doświadczony zespół specjalistów
  • nowoczesny park maszynowy
  • nastawienie na ciągły rozwój
  • własny zespół projektowy i montażowy